Disney видалить понад 50 позицій контенту зі своїх стримінгових сервісів – ЗМІ

Київ. 23 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американська Walt Disney Co. видалить понад 50 позицій контенту зі своїх стрімінгових сервісів Disney+ і Hulu, повідомляє MarketWatch.

Компанія почне видаляти контент 26 травня. Процес стосуватиметься, зокрема, серіалів “Віллоу”, “Пістолет” і “Y. Останній чоловік”.

Disney анонсувала видалення раніше цього місяця. Пов’язані з ним витрати на знецінення очікуються в діапазоні $1,5-1,8 млрд, заявила на конференції за підсумками другого фінкварталу головний фінансовий директор компанії Крістін МакКарті.

Кількість передплатників Disney+ за три місяці, що завершилися 1 квітня, скоротилася до 157,8 млн зі 161,8 млн кварталом раніше. Експерти в середньому очікували зростання кількості передплатників до 163,5 млн.

У лютому Disney повідомила про намір зменшити витрати на неспортивний контент на $3 млрд.

Сценарист “Віллоу” Джон Бікерстафф написав у Twitter, що пов’язує рішення про видалення контенту з небажанням Disney виплачувати авторські відрахування під час страйку.

На початку травня стало відомо, що Гільдія письменників Америки (Writers Guild of America, WGA), об’єднання американських сценаристів, оголосила про проведення страйку після невдалих перемовин із виробниками фільмів і серіалів.

Акції Disney дешевшають на 0,2% на премаркеті у вівторок. За останні три місяці їхні котирування впали більш ніж на 10%.

administrator

Related Articles