Фармкомпанія "Фармак" запустила продаж своїх препаратів у Малайзії

Київ. 31 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Фармацевтична компанія “Фармак” (Київ) розпочала продаж лікарського засобу власного виробництва у Малайзії.

Як повідомляється в пресрелізі компанії, Малайзія стала сьомою країною Азіатсько-Тихоокеанського регіону і 58-ю у світі, куди українська фармкомпанія експортує свою продукцію.

Першим препаратом “Фармака”, представленим на ринку Малайзії, став спрей для лікування подразнень і запалень ротоглотки. Компанія також постачає цей препарат до Філіппін, В’єтнаму, Таїланду, Сінгапуру, Індонезії та Гонконгу.

Наглошується, що Азія до початку повномасштабного вторгнення Росії посідала до 40% структури експорту України, проте ліків українського виробництва в Південно-Східному регіоні майже не було. 2021 року “Фармак” першим із національних фармвиробників відкрив тут представництво, що базується у В’єтнамі, де вже продається близько 20 лікзасобів. Вони продаються як в аптечних мережах, так і закуповуються медичними установами.

У компанії уточнюють, що в зазначеному регіоні значну частину представленого асортименту займають препарати для лікування серцево-судинних і респіраторних захворювань.

Як повідомлялося, АТ “Фармак” за підсумками 2022 року скоротило чистий прибуток на 25% порівняно з 2021 роком – до 1,227 млрд грн.

“Фармак” – лідер фармринку України за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні. Має фармзавод у Києві та завод із виготовлення активних фармацевтичних інгредієнтів у Шостці (Сумська обл.).

У продуктовому портфелі компанії – понад 450 лікзасобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші лікарські препарати. Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Наразі продукція “Фармака” представлена більш ніж у 40 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії тощо.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізосіб-підприємців, кінцевим бенефіціарним власником “Фармака” є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

administrator

Related Articles