Федеральна корпорація зі страхування депозитів передала всі депозити SVB новій юридичній особі, призначила його главою Тіма Майопулоса

Вашингтон. 13 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Федеральна корпорація зі страхування депозитів (FDIC) передала всі депозити – як застраховані, так і ні – закритого в п’ятницю банку Silicon Valley Bank (SVB) новому банку-санатору Silicon Valley Bank N.A., оператором якого буде сама FDIC, зазначається в повідомленні регулятора.

Главою нового банку призначено Тім Майопулос, який раніше очолював іпотечне агентство Federal National Mortgage Association, більш відоме як Fannie Mae.

“Вкладники отримають повний доступ до своїх коштів цього ранку, коли Silicon Valley Bank N.A. відкриється і відновить роботу у звичайному режимі, зокрема й онлайн-банкінг”, – наголошується в пресрелізі FDIC.

Вкладники та позичальники автоматично будуть клієнтами Silicon Valley Bank N.A. та продовжать отримувати клієнтську підтримку. Вони зможуть користуватися банкоматами та дебетовими картками, а також виписувати чеки. Чеки Silicon Valley Bank оброблятимуть у звичайному режимі, а кредитоотримувачі продовжуватимуть здійснювати платежі за кредитами.

Silicon Valley Bank було закрито з ініціативи каліфорнійського фінансового регулятора минулої п’ятниці і передано в управління FDIC.

Аналогічних заходів було вжито щодо нью-йоркського Signature Bank, закритого в понеділок. Його депозити та активи передано банку-санатору Signature Bridge Bank N.A.

Signature Bridge Bank N.A. очолить Грег Кармайкл, який раніше керував фінансовою групою Fifth Third Bancorp.

Розмір активів Signature Bank станом на 31 грудня 2022 року становив $110,4 млрд, обсяг депозитів, розміщених у банку – $82,6 млрд.

administrator

Related Articles