Міносвіти припиняє співпрацю з фондом Parimatch Foundation

Київ. 13 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство освіти і науки України припиняє співпрацю з міжнародним благодійним фондом Parimatch Foundation.

“У зв’язку із застосуванням персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Міністерство освіти і науки України розриває Меморандум про співпрацю”, – йдеться в заяві міністерства.

Зазначається, що припинення меморандуму набуває чинності з дати отримання письмового повідомлення відповідними сторонами.

“Лист від МОН щодо припинення співпраці надіслано до представництва Parimatch Foundation в Україні”, – заявляють у відомстві.

Як повідомлялося, 16 серпня 2022 року Міністерство освіти і науки підписало меморандум про співпрацю з міжнародним благодійним фондом Parimatch Foundation.

Президент України Володимир Зеленський указом від 10 березня ввів у дію ухвалене того самого дня рішення Ради нацбезпеки і оборони України (РНБО) про застосування санкцій щодо 120 фізичних і 287 юридичних осіб. Серед них українські ТОВ “Паріматч”, Фінансова компанія “Лео”, “ПокерматчUA”, “Твоя беттінгова компанія” і “Плей Фан Інвестмент”.

Із холдингу “Паріматч” нові санкції торкнулися також Parimatch United Investments Limited (Велика Британія), Fullgear Investments Ltd, Auspicia Limited (обидві – Кіпр), Suncast Furure N.V. (Кюрасао, Нідерланди), а також Parimatch Foundation Limited (Кіпр), а також цілої групи фізичних осіб за кордоном.

12 березня ТОВ “Паріматч” офіційно припинило діяльність в Україні.

administrator

Related Articles