Фонд UNFPA запустив телефонну лінію сексуально-репродуктивного здоров'я

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Фонд ООН у сфері народонаселення (UNFPA) запустив в Україні телефонну лінію сексуально-репродуктивного здоров’я, повідомляється в його пресрелізі.

Згідно з ним, ця ініціатива дозволить отримати первинну консультацію профільного фахівця чи спеціаліста зі здоров’я жінки.

"Через війну багато жінок змінили своє місце проживання, з іншого боку, багато лікарів поїхали за кордон. Таким чином, українки стикаються з проблемою – не знають, до якого фахівця звернутися”, – пояснює заступник представника UNFPA в Україні Павло Замостян, слова якого наведено у пресрелізі.

Раніше в Україні почала працювати гаряча лінія психологічної підтримки для чоловіків, створена UNFPA, Фондом ООН у сфері народонаселення в Україні, за підтримки уряду Великої Британії та у співпраці з ГО "Інноваційні соціальні рішення". З її допомогою надається кваліфікована психологічна допомога чоловікам з будь-яких питань, що викликають стрес, таким як проблеми на роботі або у відносинах, переживання через війну, складність у регуляції гніву тощо.

administrator

Related Articles