"Укренерго" на 7 листопада збільшило прогнозний дефіцит в енергомережі Києва на третину – СЕО YASNO

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Дефіцит в енергомережі Києва у понеділок, 7 листопада, буде на 32% більше, ніж закладений у графіки, повідомив СЕО постачальника енергоресурсів YASNO Сергій Коваленко.

"Це дуже багато і це форс мажор. Тому доведеться вдаватися до екстрених відключень. Це означає, що в такому разі графіки не працюють", – написав він на фейсбук-сторінці увечері в неділю.

"Підготуйтеся, обмеження можуть впроваджуватись прямо зранку", – додав Коваленко, уточнивши, що відповідний прогноз надійшов від оператора системи передачі НЕК "Укренерго".

За його словами, необхідно запроваджувати екстрені відключення, щоб не зашкодити мережам ще більше.

Раніше "Укренерго" попередило, що у Києві та низці областей з ранку понеділка, 7 листопада, і до кінця доби очікується проведення екстрених відключень електроенергії.

"З 6:00 до кінця доби буде введено в дію графіки планових обмежень. Крім того, обленерго можуть проводити екстрені обмеження споживання, застосовуючи графіки аварійних відключень. Такі заходи необхідні для уникнення дефіциту і недопущення навантаження високовольтної інфраструктури", – йшлося у повідомленні.

Наголошувалося, що диспетчерський центр НЕК "Укренерго" прогнозує дефіцит в енергосистемі та надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання для споживачів у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях.

"У цих регіонах мережа зазнала найбільших пошкоджень. Для стабільної та збалансованої роботи енергосистеми необхідно скоротити споживання на 30%", – зазначили у відомстві.

Джерело: https://www.facebook.com/sergey.j.kovalenko

administrator

Related Articles