Гендиректор "Азовсталі" звільнився за згодою сторін

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Генеральний директор металургійного комбінату "Азовсталь", що входить до гірничо-металургійної групи "Метінвест", Енвер Цкітішвілі звільнився за згодою сторін на підставі поданої ним заяви.

Відповідно до інформації компанії в системі розкриття інформації НКЦПФР, відповідне рішення наглядової ради підприємства про припинення повноважень Цкітішвілі ухвалено 5 листопада поточного року, останній день роботи гендиректора – 14 листопада 2022 року.

Виконувачем обов’язків гендиректора з 15 листопада 2022 року призначено фінансового директора ТОВ "Метінвест – МРМЗ" Оксану Цимбалюк.

Раніше генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков повідомляв, що гендиректор "Азовсталі" Енвер Цкітішвілі консультує операційну дирекцію холдингу та допомагає вибудувати методи навчання персоналу.

Також повідомлялося, що виробничу діяльність підприємств групи в Маріуполі призупинено з 24 лютого 2022 року через воєнну агресію РФ. Оскільки місто наразі фактично окуповане, "Метінвест" не має можливості продовжувати виробничу діяльність на своїх підприємствах у Маріуполі: це стосується діяльності комбінатів "Азовсталь", ММК ім. Ілліча, Маріупольського ремонтно-механічного заводу та маріупольського відділення "Метінвест-Промсервісу".

"Метінвест" є вертикально інтегрованою групою із видобувних та металургійних підприємств. Підприємства групи розташовані переважно в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Основними акціонерами холдингу є група "СКМ" (71,24%) та "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно управляють ним.

ТОВ "Метінвест Холдинг" – керуюча компанія групи "Метінвест".

administrator

Related Articles