TotalEnergies заохочуватиме користувачів за зниження споживання електроенергії цієї зими

Париж. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Французька нафтогазова компанія TotalEnergies SE (раніше Total) запропонувала споживачам бонуси за скорочення споживання електроенергії після того, як влада Франції закликала великі компанії підтримати споживачів в умовах зростання цін на енергоресурси.

"У контексті зростання цін на електрику TotalEnergies переглянула тарифи на електроенергію для певних клієнтів, щоб дозволити їм заощадити", – йдеться у пресрелізі компанії.

Зокрема компанія оголосила про запуск програми Conso Bonus, щоб заохотити клієнтів, які зменшать споживання електроенергії не менш ніж на 5% поточної зими порівняно з минулою. Бонус замінює знижки, які раніше поширювалися на пропозиції, пов’язані з регульованою ціною продажу. Клієнтам буде нараховано бонус у розмірі від 30 до 120 євро за зниження споживання на 5-20%. Бонус буде доступним для споживачів, які користуються послугами компанії протягом більш ніж одного року.

Тим часом новим клієнтам, які користуються послугами TotalEnergies менше року, буде виплачено так званий бонус лояльності у розмірі від 20 до 30 євро у квітні 2023 року, залежно від типу їхнього контракту.

Крім того, компанія пропонуватиме тариф Heures Eco зі знижками на вартість електроенергії вдень, коли споживання знижується. При цьому в години пікового навантаження вартість цього тарифного плану буде збільшено. Клієнтам, які обрали цей тариф, буде нарахований бонус у 30 євро за півроку.

Котирування акцій TotalEnergies під час торгів у Парижі у вівторок знижуються на 0,9%.

administrator

Related Articles