Координувати допомогу США Україні у сфері енергетики буде колишній посол у країні Паєтт – ЗМІ

Київ. 9 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Держдепартамент США призначив координатором із надання допомоги Україні в ремонті, підтриманні та зміцненні її енергетичного сектору після масованих російських авіаударів колишнього посла США у країні Джеффрі Паєтта.

"Помічнику держсекретаря з енергетичних ресурсів Джеффрі Паєтту було доручено координувати енергетичну підтримку України урядом США з міжнародними партнерами", – наводить слова представника Держдепу Неда Прайса "Голос Америки".

За його словами, Паєтт має унікальну кваліфікацію для керівництва цією роботою, оскільки він працював послом США в Україні з 2013-го до 2016 року.

"У рамках уряду США Держдепартамент працюватиме з Міністерством енергетики, Міністерством оборони, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Радою національної безпеки, щоб оцінити запити уряду України та виявити ресурси або обладнання, які можуть підійти для виконання завдання", – заявив Прайс.

"Уряду України знадобиться допомога, щоб Україна залишалася стійкою та сильною, незважаючи на зусилля Росії щодо відключення тепла та світла цієї зими. Президент Путін зазнав невдачі на полі бою, тому тепер він веде війну проти цивільної інфраструктури України. Ми маємо зробити все, щоб він зазнав поразки і тут", – додав він.

Як повідомлялося, Паєтт керував американською дипломатичною місією в Україні з листопада 2013 року до серпня 2016-го.

Джерело: https://www.golosameriki.com/a/state-dept-appoints/6826589.html

administrator

Related Articles