Yamana надала перевагу Agnico і Pan American угоді з Gold Fields, виплатить "неустойку" $300 млн

Київ. 9 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Золотовидобувачі Yamana Gold та Gold Fields відмовилися від угоди щодо об’єднання, повідомили компанії.

У травні вони домовилися, що Gold Fields викупить Yamana за акції. Об’єднана компанія могла б посісти четверте місце у рейтингу світових золотовидобувачів. На той момент, виходячи з котирувань Gold Fields, оцінка Yamana становила майже $6,7 млрд, але до кінця жовтня через динаміку курсу акцій впала приблизно до $4,5 млрд.

У листопаді Yamana отримала нову пропозицію – від Agnico Eagle Mines та Pan American Silver. Воно припускає, що Pan American викупить усі акції Yamana, а Yamana у свою чергу продасть частину своїх активів на користь Agnico. Акціонери Yamana отримають $1 млрд грошима, а також акції Pan American та Agnico. Загалом Yamana оцінено в $4,8 млрд.

Yamana уклала угоду з Agnico Eagle та Pan American, угоду з Gold Fields розірвано. Як компенсацію Agnico Eagle виплатить Gold Fields $300 млн. При цьому на $150 млн цю виплату профінансує Pan American.

administrator

Related Articles