"Київстар" передав 150 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури країни – Мінцифри

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Телеком-оператор "Київстар" сумарно виділить 300 млн грн на цифровізацію, наголошується у повідомленні Міністерства цифрової трансформації України у вівторок.

При цьому відомство уточнило, що половина цієї суми (150 млн грн) вже надійшла на державний рахунок через платформу UNITED24.

"Ці кошти будуть спрямовані на модернізацію та будівництво цифрової інфраструктури України, посилення кіберзахисту та протидію кіберзагрозам, подальший розвиток нових цифрових технологій", – зазначено в повідомленні.

З них 84,9 млн грн розподілять на пріоритетні напрями Мінцифри – проєкти, що сприятимуть посиленню безпеки та надійності цифрової інфраструктури під час повномасштабної війни.

Кошти, зокрема, буде скеровано на розвиток базових державних реєстрів Міністерства юстиції, що дасть змогу запустити нові цифрові послуги у соціальній та будівельній сферах, а також реалізацію проєктів із цифрової трансформації нотаріату (е-Нотаріат) та товарно-транспортних накладних (е-ТТН).

Окрім того, їх буде спрямовано на модернізацію транспортних реєстрів МВС, що передбачає запуск цифрових послуг із реєстрації та перереєстрації авто в "Дії", видачу цифрових посвідчень водія тощо.

Мінцифри подякувало "Київстару" за внесок у розвиток цифрової України.

Джерело: https://t.me/mintsyfra/3512

administrator

Related Articles