LDz та "Польські залізниці" домовилися про перевезення вугілля до Польщі з латвійських портів

Рига. 9 листопада. ІНТЕРФАКС/BNS – Latvijas dzelzcels (LDz, "Латвійська залізниця") та Polskie koleje panstwowe S.A. (PKP, "Польські державні залізниці") домовилися про регулярні перевезення вугільних вантажів із Ризького порту на станцію Малашевича у Польщі, повідомила LDz.

За словами голови правління LDz Маріса Клейнбергса, досягнута домовленість про перевезення вугілля через Ризький порт латвійською залізницею інфраструктури дуже важлива у світлі поточної нестабільної ситуації у сфері вантажоперевезень. Зацікавленість Польщі в регулярному переміщенні вугільних вантажів, а також інших видів вантажів територією Латвію дозволить LDz збільшити обсяги вантажоперевезень.

Голова правління PKP Кшиштоф Мамінський зазначив зі свого боку, що польська сторона зацікавлена у розвитку вантажних перевезень через латвійські порти. Наразі за цим маршрутом заплановано перевозити вантаж не менше ніж із двох суден з вугіллям на місяць. На сьогодні вантаж з одного судна вже перевантажено у вагони, він прямує до Польщі.

Мамінський підтвердив, що "Польські залізниці" зацікавлені у збільшенні обсягів перевезень, а також у розширенні асортименту вантажів.

administrator

Related Articles