«Lutsk Art, Craft & Talks Weekend»: у Луцьку відбувся крафтовий вікенд

«Lutsk Art, Craft & Talks Weekend»: у Луцьку відбувся крафтовий вікенд

В останні вихідні весни, 27 та 28 травня, у Луцьку відбувся дводенний фестиваль «Lutsk Art, Craft & Talks Weekend», який влаштувала спільнота Pro Women UA у приміщенні Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки.

На заході взяли участь бренди з Рівненської та Волинської області, які презентували там свої творіння. Серед них – Shulyk Design, RADITSKA, NamustA, Домашні рецепти, Eva’s Daughters, Volynski Browar, Анастасія Вовк, Oksana Art, Синиця, волонтерський штаб «Ангар», Hanks, Nizhno Zefirno, GoodMood Food, Samosy_lutsk, Will Choco тощо.

«Такі події є дуже класними для популяризації місцевого виробника та для того, щоб нам всім познайомитися, щоб збільшувати мистецький осередок у Луцьку», – коментує резидентка крафт-поінту Анастасія Вовк.

IMG_5558-min

 

 

 

 

 

 

IMG_5601-min

 

 

 

 

 

 

Окрім локації крафту, на «Lutsk Art, Craft & Talks Weekend» також діяла спікер-зона – площадка для фахових дискусій про розвиток креативного сектору та локального бізнесу в регіоні. Там говорили про штучний інтелект, локальну ідентифікацію, партнерство між державними та культурними інституціями, релокацію, культурний код, який допомагає жити у війну та, звісно, надихалися історіями від локальних брендів.

«Ми хотіли створити майданчик для діалогу між креативним бізнесом, локальними представниками артспільноти, виробниками з Великої Волині, владою, державними установами, аби разом змогти знайти унікальність для власного позиціювання у світі. Не менш важливим є й те, що наш захід – це час для знаходження нових партнерів, можливість підійти до представника адміністрації та проговорити спільні проєкти у різних сферах.

Сподіваємось, за трохи побачимо спільні креативні колаборації учасників та спікерів, представників виробництв, що створить додатковий профіт в економіці регіону», – додає організаторка івенту, голова ГО «PRO Women UA» Юлія Євпак.

IMG_5594-min

 

 

 

 

 

 

 

IMG_5653-min

 

 

 

 

 

 

 

IMG_5767-min

 

 

 

 

 

 

 
На «Lutsk Art, Craft & Talks Weekend» підтримали творчість луцьких музикантів та запросили їх показати себе на Acoustic-point.

«Заходи, направлені на кооперацію митців з бізнесом та державою, дозволяють нам створювати спільні ініціативи та вчитися монетизувати власну творчість. Це дуже важливо у цей нелегкий час», – прокоментувала музикантка Оля Гончар.

На дійстві також діяла kava-зона та локація, де бавилися з найменшими відвідувачами фесту від школи усного рахунку Соробан.

«Дуже крутий захід! Особливо важливо в такий важкий час розвиватися та підтримувати локальних виробників», – поділилася враженнями гостя крафт-вікенду Наталія.

Захід «Lutsk art, craft & talks weekend» реалізовується ГО PRO WOMEN UA.

Проєкт відбувається в межах реалізації проєкту #ZMINA_2_0 «Субгранти для культурних проєктів» фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю PRO Women UA і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

IMG_5660-min

IMG_5525-min

administrator

Related Articles