McDonald's відновив роботу в Рівному

Київ. 4 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Компанія McDonald’s відновила роботу ресторану в Рівному, повідомила пресслужба компанії.

Згідно з пресрелізом, у ресторані на вул. Борисенка, 1 доступні всі способи замовлення (у залі, через експрес-вікно та МакДрайв), також працює доставка McDelivery.

Компанія уточнює, що всі ресторани працюють за оновленими протоколами безпеки. Заклад зачиняється під час повітряної тривоги та відновлює роботу через годину після її скасування. Також ресторан не працюватиме у разі відключення електроенергії.

Як повідомлялося, 20 вересня McDonald’s розпочав поетапне відкриття ресторанів в Україні. Станом на 3 листопада в мережі McDonald’s в Україні працює 51 ресторан.

Ресторани мережі в Україні закриті 24 лютого 2022 року з міркувань безпеки через російське вторгнення в Україну. Компанія підтримувала команду з понад 10 тис. осіб, продовжуючи виплачувати зарплату. Крім цього, на гуманітарні потреби було передано понад 700 тонн продукції зі складів та ресторанів вартістю понад 70 млн грн.

Розвитком мережі займається ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд.". Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. у Києві.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасником ПІІ є MCD Europe Limited (100%, Лондон, Велика Британія).

administrator

Related Articles