Затримано співробітницю Куп'янської податкової, яка перейшла на бік окупантів, – прокуратура

Харків. 4 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) повідомили про підозру в державній зраді в умовах воєнного стану (ч.2 ст.111 Кримінального кодексу України) старшому державному інспектору Куп’янської податкової інспекції.

"Досудове розслідування встановило, що після захоплення Куп’янська співробітниця податкової почала працювати в незаконному органі окупантів. Жінка добровільно обійняла посаду "в.о. старшого спеціаліста торговельно-промислового відділу Куп’янської військово-цивільної адміністрації", – повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрювана переконувала своїх колег вийти на роботу та працювати на окупантів. Вона вела документообіг, передавала наявні в неї дані платників податків на території Куп’янського району Харківської області представникам окупаційних військ і забезпечила видачу патентів на провадження підприємницької діяльності та стягнення за це російських рублів, які надходили до фінансових фондів окупаційної адміністрації.

Жінку затримали, вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

administrator

Related Articles