На будівництво, реконструкцію та капремонти у столиці 2023 року передбачено вдвічі менше коштів – КМДА

Київ. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти у 2023 році за Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки передбачається виділення 7,6 млрд грн, що вдвічі менше, ніж 2022 року.

Як повідомили у пресслужбі департаменту економіки та інвестицій Київської міськдержадміністрації (КМДА), відповідне рішення про внесення змін до програми ухвалили депутати Київради в четвер.

За галузевим розподілом найбільший обсяг бюджетних коштів буде спрямовано на реалізацію проєктів у галузі транспорту, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства – 3,6 млрд грн, з яких близько 1 млрд грн – це кошти дорожнього фонду. На житлово-комунальне господарство, згідно з програмою, спрямують 2,7 млрд грн, на охорону здоров’я – 792,2 млн грн і на освіту – 394,7 млн грн.

Зазначено, що у 2023 році у столиці триватиме реконструкція та будівництво на ділянках Київської окружної дороги, реконструкція Шулявського шляхопроводу та розвиток столичного метрополітену.

Значна частина коштів у сфері житлово-комунального господарства передбачена на великі інфраструктурні проєкти, реалізація яких важлива не лише для Києва, а й для всього Київського регіону. Зокрема, йдеться про реконструкцію Бортницької станції аерації та зміцнення дамб мулових полів біля неї, технічне переоснащення ділянок полігону побутових відходів у с. Підгірці, реконструкцію та технічне переоснащення заводу "Енергія".

Понад 101 млн грн буде спрямовано на реконструкцію каналізаційних колекторів та об’єктів водопостачання.

Кошти також будуть спрямовані на відновлення об’єктів після ворожих ракетних обстрілів. Зокрема, на ремонт ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, а також на завершення розпочатих поточного року відновлювальних робіт на житлових будинках на вул. Глибочицькій та вул. Остапа Вишні.

administrator

Related Articles