Зеленський на церемонії Time: Дух українців – це дух свободи

Київ. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський заявив, що для нього честь представляти боротьбу українців і дух України.

"Це дух свободи, який відгукується в душах стількох людей по всьому світу. Історії героїв, які воюють за незалежність, – це й ваші історії", – сказав він, виступаючи на церемонії оголошення персони року журналу Time. Цього року персоною року стали "Володимир Зеленський і дух України".

"Коли свобода перемагає і тиранія руйнується, люди на всій земній кулі усміхаються однаково. Юристи, які ще не бачать військової перемоги на горизонті, але вже працюють, щоб воєнні злочинці були покарані. Це історія Нюрнберзького процесу й багатьох інших. І багатьох справедливих вироків, які чули ті, хто повірив у свою безкарність", – сказав він.

"Ви вже бачили дух України на обкладинках журналу Time – не на всіх, але на багатьох. Хоч то були не українці, але то були сміливість, волелюбність, солідарність, креативність і цілеспрямованість, які давно знайомі людству і які цьогоріч об’єднали світ кольорами нашого національного прапора і здобутками наших людей. Це дух вільного світу. І давайте зробимо все, щоб наш дух переміг!" – заявив президент.

Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official

administrator

Related Articles