Нафта перейшла до зростання, Brent – близько $76,9 за барель

Київ. 26 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на нафту перейшли до зростання вдень у п’ятницю на тлі позитивних сигналів щодо ситуації зі стелею держборгу США.

Вартість липневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на 14:41 кв. м. у п’ятницю становить $76,89 за барель, що на $0,63 (0,83%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) піднялася до цього часу на $0,78 (1,09%), до $72,61 за барель.

Представники Білого дому і республіканської більшості в Палаті представників Конгресу США близькі до укладення угоди щодо збільшення ліміту на державні запозичення на два роки, повідомила The Wall Street Journal із посиланням на поінформовані джерела.

Таким чином, Штати отримали шанс уникнути дефолту за держборгом, який міг статися, за різними оцінками, приблизно на початку червня через брак коштів на виплати відсотків у американського Мінфіну.

Крім того, нафтові котирування підтримує потенційний дефіцит пропозиції внаслідок лісових пожеж у Канаді, зазначає фахівець зі стратегії DailyFX Деніел МакКарті.

“Надалі, можливо, нафті буде складно дорожчати, доки перспективи зростання світової економіки не отримають додаткової підтримки, – пише МакКарті. – Порція хороших економічних даних, які вийшли вчора в США, – це рух у потрібному напрямку, але Китаю після зняття коронавірусних обмежень, як і раніше, важко розкрутити маховик зростання”.

Напередодні міністерство торгівлі Штатів поліпшило оцінку зростання економіки країни в першому кварталі до 1,3% у перерахунку на річні темпи з раніше оголошених 1,1%. Експерти не очікували перегляду даних.

Крім того, кількість американців, які вперше звернулися по допомогу з безробіття, минулого тижня підвищилася на 4 тис., до 229 тис. осіб, але виявилася меншою за прогноз на 16 тис.

administrator

Related Articles