Tesla відкриє понад 12 тис. зарядних станцій у США і Канаді для електромобілів Ford із 2024 р.

Нью-Йорк. 26 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Tesla Inc. зробить понад 12 тис. власних станцій швидкої зарядки електромобілів у США та Канаді доступними для власників машин Ford Motor Co. від початку 2024 року.

Гендиректор Tesla Ілон Маск і глава Ford Джим Фарлі оголосили про партнерство в рамках спільного заходу в четвер.

Мережа Tesla, що налічує понад 17,7 тис. станцій швидкої зарядки електромобілів у Штатах, вважається найнадійнішою в галузі, зазначає The Wall Street Journal.

Власники електромобілів Ford зможуть підключатися до зарядних станцій Tesla за допомогою спеціальних адаптерів, повідомила компанія.

Ford обіцяє розкрити деталі угоди з Tesla ближче до початку 2024 року.

“Ми хочемо, щоб наша мережа підтримувала електрифікацію і сталий розвиток у транспортному секторі загалом”, – написав Маск у твіттері, коментуючи партнерство з Ford.

У лютому цього року адміністрація американського президента Джо Байдена оголосила, що Tesla зробить щонайменше 7,5 тис. своїх зарядних станцій у США доступними для власників електромобілів інших автовиробників до кінця 2024 року.

Білий дім ставить за мету збільшити до 500 тис. кількість зарядних станцій у всій країні до 2030 року, розраховуючи, що до цього часу на частку електромобілів припадатиме понад половина всіх продажів нових машин у США.

Наразі кількість зарядних станцій у Штатах перевищує 130 тис., при тому, що кількість електромобілів на дорогах країни становить близько 3 млн.

administrator

Related Articles