"Нафтогаз" автоматично продовжує ціну газу для населення 7,96 грн/куб. м

Київ. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" автоматично продовжує договори з 2,2 млн українських домогосподарств та зберігає для населення колишню ціну на газ 7,96 грн/куб. м (із ПДВ), повідомила компанія у телеграм-каналі у четвер.

"Нагадаємо, що ми пропонуємо одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку", – зазначили у "Нафтогазі".

Подати заявку на приєднання до ГК "Нафтогаз України" новим клієнтам можна декількома зручними способами: заповнити заявку на сайті компанії (https://gas.ua/ru/home/join), через застосунок "Приват24", у відділеннях "Нової пошти" або у відділеннях банків ПУМБ та Ощадбанк у регіонах, де не тривають активні бойові дії.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України зберіг до 30 вересня 2022 року чинні ціни на газ для населення на рівні річних базових пропозицій постачальників та зобов’язав постачальника останньої надії (ПОН) забезпечувати газом важливих для обороноздатності непобутових споживачів за ціною 32 тис. грн/тис. куб. м.

Постанова про затвердження оновленого положення про спецзобов’язання на ринку природного газу (ПСО) №489 від 29 квітня 2022 року оприлюднена на урядовому порталі та набула чинності з 1 травня цього року.

administrator

Related Articles