Найінтенсивніші бої точаться у Бахмуті та Соледарі, де ЗСУ відбивають за добу десятки атак РФ – Маляр

Київ. 2 листопада. ІНТЕПФАКС-УКРАЇНА – Найінтенсивніші бої тривають у Бахмуті та Соледарі, де ЗСУ відбивають за добу десятки атак РФ, повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

"Епіцентром справді цього тижня ми бачимо, що є Бахмут, Соледар та взагалі Донецький напрямок. Там варто сказати, що ворог здійснює за добу десятки атак, і ми їх відбиваємо. Там фактично відбувається взаємний рух обох сторін. Якісь населені пункти, якщо вдається ворогові там трохи просунутися вперед, то миттєво є реакція сил оборони України, і ми миттєво повертаємо всі території", – сказала Маляр в ефірі національного телемарафону у середу.

Вона наголосила, що основним є те, що Україна жодного сантиметра землі не здає.

"Але процес, який зараз відбувається, – це активні бойові дії, активні спроби ворога вийти на кордони Донецької області, і бої там тривають запеклі. Там дуже складна оборона зараз продовжується", – наголосила Маляр.

Заступниця міністра додала, що зараз на фронтах ЗСУ готуються до звільнення окупованих територій та закріплення на вже звільнених територіях.

"Якщо говорити загалом про ситуацію на фронтах, то можна охарактеризувати це як підготовку до звільнення наших територій та закріплення на територіях, які ми вже звільнили. Там тривають стабілізаційні заходи. Це дуже серйозні заходи сил оборони та сил безпеки. Тому зараз фактично це основне завдання", – наголосила Маляр.

administrator

Related Articles