НБУ включив представництво "Лондон Марін Іншуренс Сервісез Лімітед" до держреєстру страхових та перестрахувальних брокерів

Київ. 14 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національний банк України 11 листопада вніс до Державного реєстру страхових та перестрахувальних брокерів представництво "Лондон Марін Іншуренс Сервісез Лімітед", повідомляється на сайті регулятора.

При цьому наголошується, що НБУ виключив кредитну спілку "Центр фінансових послуг" (КС "ЦФП") з Державного реєстру фінансових установ у зв’язку з анулюванням усіх ліцензій на здійснення діяльності з надання фінансових послуг.

Як повідомлялося, ліцензії було анульовано 30 вересня 2022 року через рішення про припинення діяльності цієї компанії шляхом приєднання до кредитної спілки "СуперКредит".

Станом на 1 жовтня 2022 року обсяг активів КС "ЦФП" становив 15,897,15 млн грн (1% від загального обсягу ринку кредитних спілок), зобов’язання – 12,253 млн грн (1,4% від загального обсягу ринку кредитних спілок), зокрема 10,658 млн грн – зобов’язання перед членами спілки у вигляді вкладів членів КС на депозитні рахунки.

administrator

Related Articles