НБУ виключив три кредитні спілки з реєстру фінустанов

Київ. 27 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Національний банк України (НБУ) виключив із Державного реєстру фінансових установ кредитну спілку (КС) "Едельвейс" у зв’язку з анулюванням 30 вересня 2022 року ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг, повідомляється на сайті регулятора.

НБУ також відкликав ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг у Кредитній спілці авіаційних працівників Міністерства оборони України та Кредитної спілки профспілок УМВС України в Рівненській області та виключив обидві організації з реєстру фінансових установ на підставі поданих ними заяв, керуючись особливим порядком під час дії воєнного стану.

Кредитна спілка авіаційних робітників Міністерства оборони України мала дві ліцензії на надання коштів у борг, зокрема і на умовах фінансового кредиту, а також на залучення фінансових активів із зобов’язанням їх повернення.

Кредитна спілка профспілок УМВС України в Рівненській області мала одну ліцензію на надання коштів у борг, зокрема і на умовах фінансового кредиту.

Відповідні рішення комітет із нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг НБУ ухвалив 26 жовтня 2022 року.

administrator

Related Articles