Окупанти знищили будинок культури у Дергачах на Харківщині, де розташовувався гуманітарний штаб – міськрада

Харків. 13 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У п’ятницю, 13 травня, гумдопомога у Дергачах Харківської області не видаватиметься, оскільки ЗС РФ знищили гуманітарний штаб.

"Сьогодні вночі окупанти довели свою справу до кінця і знищили ракетним ударом Дергачівський будинок культури, а заразом і наш гуманітарний штаб. У зв’язку з цим сьогодні видачі гуманітарної допомоги не буде", – повідомляє Дергачівська міськрада на своїй сторінці у фейсбуці.

"Ми вирішуємо логістичні питання та обов’язково проінформуємо вас (жителів Дергачів – ІФ) про подальші дії", – зазначили у міськраді.

Як повідомлялось, удень, 12 травня, ЗС РФ обстріляли Дергачі з РСЗВ "Ураган". За інформацією міського голови В’ячеслава Задоренка, в результаті бомбардувань загинули 2 мирні жителі, ще 4 поранені (зокрема 2 медики). У результаті обстрілів також було серйозно пошкоджено будівлю гуманітарного штабу, приміщення РАГСу, зруйновано харчоблок Дергачівської лікарні та частину поліклініки разом із рентген-кабінетом. Через обстріл довелося дещо обмежити видачу споживчих товарів до кінця дня, проте гуманітарний штаб продовжив роботу.

Джерело: https://www.facebook.com/dermiskrada/posts/395673675769291

administrator

Related Articles