Онлайн-тренінг “Чеклист прозорості управління гуманітарною допомогою для ОВА, ОМС”

Незабаром стартує новий модуль тренінгів для волонтерів та громадських організацій. У форматі відеоконференцій ви дізнаєтеся, як можете запобігати нецільовому використанню гуманітарної допомоги.

Запрошуємо пройти тренінг: “Чеклист прозорості управління гуманітарною допомогою для ОВА, ОМС. Як громадськість може сприяти ефективному урядування гуманітарною допомогою на рівні обласних військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування”.

Тема належного управління гуманітарною допомогою обширна і складна, однак завдяки досвідченому тренеру Денису Осмоловському (адвокат, директор інформаційного агентства “Єдина служба правової допомоги”) учасники тренінгу зможуть розібратися у тому:

– які товари на сьогодні можуть бути визнані гуманітарною допомогою; чим регулюється її ввезення та які основні групи корупційних ризиків актуальні для процедур отримання та розподілу гуманітарки;
– як діяти, якщо є підстави вважати, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, що отримують гуманітарну допомогу, неправомірно нею розпоряджаються;
– що має робити місцева влада, аби управління гуманітарною допомогою здійснювалося прозоро: моніторинг дій влади за чеклистом прозорості управління.

На тренінгу також розглянемо конкретні позитивні кейси та негативні практики управління гуманітаркою. Обговоримо, як запропонувати владі змінювати підходи до урядування у цій сфері, а саме – пройдемо практику із чеклистом (як надсилати запити, проводити аналіз, висвітлення тощо).

Пропонуємо ознайомитись із “Чеклистом прозорості управління гуманітарною допомогою для обласних військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування” за посиланням: http://surl.li/hdzyd

Додатково розглянемо алгоритм дій, якщо ви маєте підстави вважати, що товар, який продається в магазині або на ринку, є гуманітарною допомогою.

Дата: 06 червня 2023 року
Час: 12.00 – 15.00
Платформа: Zoom
Аби долучитися до заходу, заповніть анкету

Щодо питань участі у тренінгах, будь ласка, пишіть на електронну адресу організаторів rpk.ngo@gmail.com.

Тренінги для волонтерських груп та громадських організацій, які займаються волонтерською діяльністю, організовані ГО “Разом проти корупції” у межах Програми “Спільнодія”, яка виконується Фонд Східна Європа у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research і ГО “Разом проти корупції” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#Spilnodiia #MovingForwardTogether

administrator

Related Articles