Південний ГЗК із 7 листопада відновлює виробництво після 4-місячного простою

Київ. 4 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Південний гірничо-збагачувальний комбінат (ПГЗК, Дніпропетровська обл.) з 7 листопада відновлює виробництво після простою з 1 липня поточного року.

За офіційною інформацією комбінату, оперативний бізнес-план на поточний місяць становитиме 173 тис. тонн залізорудного концентрату. Товарну продукцію відправляють до металургійних підприємств "Каметсталь" та "Запоріжсталь".

При цьому уточнюється, що запланований обсяг виробництва розподілено між двома рудо-збагачувальними фабриками (РЗФ) комбінату, які працюватимуть у цілодобовому режимі. Загалом почнуть працювати чотири технологічні секції.

Виробничий процес також розпочинається в кар’єрі ПГЗК, де буде видобуто та відправлено на переробку 398 тис. тонн залруди. Транспортування сировини виконуватимуть залізничним транспортом.

Зі зниженим навантаженням виробництво розпочинається також в управлінні залізничного транспорту, дробильно-транспортному комплексі, цеху шламових систем. Персонал підрозділів виходить із простою частково, залежно від потреби. Також працюватимуть допоміжні цехи.

Як повідомлялося, ПГЗК із 1 липня 2022 року вийшов у вимушений простій. Зупинення виробництва було зумовлено військовою агресією РФ в Україні. Зокрема, через блокування морських портів Одеси ПГЗК втратив можливість відправляти товарну продукцію споживачам з Азії та Північної Африки.

Повна версія публікується в економічних випусках агентства.

administrator

Related Articles