Послуга реєстрації нерухомості на порталі "Дія" наразі вже доступна жителям ще 10 областей і Луцька

Київ. 18 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Послугу реєстрації прав на нерухомість на порталі “Дія” масштабовано ще на 10 областей і місто Луцьк, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

“Завдяки масштабуванню послуги на порталі “Дія” більша кількість громадян зможе онлайн подати заяву на реєстрацію речових прав, без необхідності йти до державного реєстратора та проходити численні коридори держвідомств”, – ідеться в повідомленні міністерства.

Так, з 18 травня послуга стала доступною для жителів Закарпатської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей та міста Луцьк.

Послуга стосується реєстрації прав, що виникли та зареєстровані до 1 січня 2013 року, коли було запроваджено Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Раніше вона була доступна лише жителями Львівської області, Тернополя, Харкова та Чугуївського району Харківської області.

Послугу реалізовано Міністерством цифрової трансформації України спільно з Міністерством юстиції за підтримки програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

У міністерстві наголосили, що розширення географії послуги реєстрації нерухомості вкрай важливе для успішної реалізації програми єВідновлення.

“На сьогодні у 2/3 громадян, які подали інформаційне повідомлення про пошкоджене майно, майно не зареєстроване в Держреєстрі. Це унеможливлює подання заяви на виплату допомоги, оскільки наявність запису про право власності в реєстрі є обов’язковою умовою для подання заявки”, – зазначено у пресрелізі.

Як повідомлялося, у систему єВідновлення вже внесено понад 10 тис. заявок на отримання грошової допомоги для ремонту житла. Програма розпочала роботу 10 травня.

Джерело: https://www.facebook.com/Ministry.for.restoration/posts/pfbid02h5ucBSNmi3Bk6bvJFrL364q51dudAxYdLgejXe3o27yo2W1Bgo7SUMpK41sYUQ1Ql

administrator

Related Articles