Практичний вебінар “Як вберегтися від наслідків інформаційних впливів журналісту та його аудиторії під час війни”

Війна деформує всіх, хто прямо чи опосередковано стикається з нею. Змінює сприйняття інформації як у безпосередньо людини, так і у суспільства загалом. Виникає відчуття того, що підготовка матеріалу починає нагадувати проходження по мінному полю, а реакції людей на різні матеріали стають все жорсткіше.

Про це і не тільки поговоримо 13 травня 2022 року об 11:00 онлайн під час практичного вебінару «Як вберегтися від наслідків інформаційних впливів журналісту та його аудиторії під час війни», яку проводить Комісія з журналістської етики та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Це наступна подія в серії заходів присвячених посиленню спроможності журналістів працювати під час воєнного стану. Під час заходу: 

  • поговоримо про те, як війна впливає на споживання інформації людиною, провокуючи конфлікти в суспільстві;
  • як працюють інформаційні «вкиди» та як можна попередити помилки та робити матеріали якіснішими на етапі підготовки до публікації;
  • як вберегтися від наслідків інформаційних впливів журналісту та його аудиторії.

Спікери: Ірина Ейгельсон, психологиня, конфліктологиня, учасниця Глобального партнерства з запобігання збройним конфліктам (GPPAC) та Макс Єлігулашвілі, конфліктолог, фасилітатор.

Вітальне слово: Андрій Куликов, голова Комісії з журналістської етики.

Обов’язкова реєстрація  https://forms.gle/E5APHH7BUoV77Vwj6

administrator

Related Articles