ПРООН передала медзакладам у регіонах України 14 автоматичних зовнішніх дефібриляторів

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP) за підтримки ЄС закупила та передала медзакладам у регіонах України 14 автоматичних зовнішніх дефібриляторів.

Як повідомляється в пресрелізі ПРООН, медобладнання отримали медзаклади в Сумах, Чернігові, Кам’янському (Дніпропетровська обл.), Вознесенську (Миколаївська обл.), Новій Водолазі, Первомайську та Лозовій (Харківська обл.).

За фінансової підтримки ЄС Програма розвитку ООН провела спеціалізоване навчання більш ніж сотні медичних працівників з використання цього рятувального пристрою.

"У відповідь на нові виклики ЄС надає необхідні інструменти, щоб допомогти людям вижити і відновитися після травм. Зокрема, ми хочемо спрямувати нашу підтримку на ті сфери, де потреби найбільші та зростають щодня", – наведено в пресрелізі слова керівника відділу. співробітництва представництва ЄС в Україні Фредеріка Куне.

Дефібрилятор – це невеликий пристрій, що відіграє важливу роль у порятунку життя людей, які перенесли серцевий напад.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують 11 міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції та Швейцарії.

administrator

Related Articles