Проєкт для відновлення громадського сектору “На хмарі”

Проєкт для відновлення громадського сектору “На хмарі”

Інститут лідерства та управління УКУ за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” розпочинає проєкт “На хмарі”, що покликаний підтримати громадянське суспільство в часи повномасштабного вторгнення росії.

Українці вкрай вдячні громадському сектору, який став основою в допомозі постраждалим від війни — настав час подбати і про них самих. 

Проєкт “На хмарі” передбачає створення безпечного та комфортного середовища для зустрічей команд українських ГО, їх співпраці, натхнення та навчання, а головне — для підтримки одне одного. “На хмарі” не можна назвати звичайним простором, адже це місце, де кожен може знайти орієнтири для своєї подальшої діяльності в цей складний та визначальний час.

Керівниця Західноукраїнського представництва МФ “Відродження” Оксана Дащаківська зауважила: “Це середовище повинне стати не просто зручним простором, а місцем творення справжніх живих звʼязків”.

Інститут обʼєднав академічну, громадську та бізнес експертизу, щоб створити середовище, яке зможе підтримати активних учасників громадянського суспільства в сучасних умовах та зберегти спроможність адаптуватися до реальних викликів. Ми переконані, що сьогодні важливо забезпечити сталість роботи громадського сектору, зокрема, шляхом психологічної підтримки та менторського супроводу.

“Наша місія — зміцнення громадянського суспільства. Нам важливо, щоб ті організації, які відчувають потребу у підтримці змогли її отримати, саме тому наш проєкт передбачає комплекс різноманітних  заходів, щоб охопити якомога більше запитів”, — наголосила керівниця проєкту Олена Бортнічук. 

10 листопада відбулась урочисте відкриття простору “На хмарі” та презентація трьох складових проєкту: 

  • відновлення та мотивація

Ця частина проєкту полягає у серії заходів зосереджених на підтримці ментального здоровʼя, відновленні ресурсів, розвитку стійкості та адаптивності представників громадського сектору в сучасних умовах. Під час заходу вже оголосили першу подію “Майндфулнес”, на яку ви можете зареєструватись тут. Також команда проєкту анонсувала музикотерапію, art-глину, іконопис, виїзд за місто разом зі спільнотою, психологічну підтримку і багато інших відновлюючих подій.

  • менторський супровід

В цій частині проєкту Інститут пропонує групові та індивідуальні консультації, менторський супровід та напрацювання навчальних програм для наших активних громадян. Команда готова реагувати на запити представників громадського сектору, аби допомогти їм налагодити процеси у своїй організації, підвищити власну експертизу чи просто отримати пораду стосовно своєї діяльності.

  • інтелектуальний майданчик

Ця складова проєкту передбачає заходи для напрацювання ідей, формування візії відродження України, мережування різних середовищ, а також для пошуку нових лідерів громадянського суспільства та допомоги їм у професійному зростанні. В рамках “На хмарі”  ІЛУ вже успішно провів круглий стіл молодих експертів “Національна єдність під час та після війни”, обʼєднавши учасників з різних сфер та регіонів України.

Крім того “На хмарі” це ще й простір для живої взаємодії представників громадського сектору, що покликаний стати місцем довіри, взаємопідтримки, відновлення та натхнення. “На хмарі “ — облаштований за принципом коворкінгу з можливістю вільного доступу для самостійної роботи. 

За анонсами подій в рамках проєкту “На хмарі” можна слідкувати у соціальних мережах та на сайті ІЛУ.


8Q6A6259   8Q6A62618Q6A6218

administrator

Related Articles