Ristone Holdings побудував новий майданчик для утримання 200 голів ВРХ

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Аграрна група Ristone Holdings побудувала та запустила в роботу новий майданчик для утримання 200 голів великої рогатої худоби (ВРХ) на своєму ТОВ "Агрофірма ім. Горького" (Дніпропетровська обл.).

Як повідомляється на сайті агрохолдингу у вівторок, з початку 2022 року йому вдалося наростити загальне поголів’я ВРХ на 40%, до 800 голів, серед яких 15-20% – високопродуктивні корови із надоєм понад 35 кг молока на добу.

За даними Ristone Holdings, у майбутньому також заплановано будівництво корпусу для розширення дійного стада, після чого на побудований нещодавно майданчик буде переведено племінний молодняк.

"Підбиваючи попередні підсумки-2022, можна з упевненістю сказати, що цей тваринницький проєкт запущено не дарма. Якщо 2020 рік ми закінчували з показниками рентабельності на рівні 10-15%, а в 2021 році говорили про результат удвічі вищий – 20- 30%, то 2022 рік, найскладніший рік в історії України, закінчуємо із результатом понад 30%", – уточнено в повідомленні холдингу.

При цьому Ristone Holdings зазначив, що за підсумками 2022 року очікується невелике скорочення щорічних надоїв на корову до позначки нижче 9 тис. кг, пов’язане із перебоями поставок кормів у перші три місяці російського вторгнення в Україну.

Ristone Holdings – сільськогосподарський вертикально інтегрований холдинг, до складу якого входять ТОВ "Дніпроомлин", ТОВ "Хлібозавод №10", ТОВ "Орілський об’єднаний елеватор", ТОВ "Агрофірма Орільська", ТОВ "Агроальянс", ДП "Агрофірма "Вікторія", ТОВ "Агрофірма ім. Горького", СТОВ "Злагода" тощо.

До російського вторгнення Ristone Holdings обробляв 65,8 тис. га на території Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей. Аграрна група вирощує зернові та технічні культури, займається тваринництвом, виробництвом та оптово-роздрібною торгівлею сільгосппродукцією, зокрема борошном, хлібом, хлібобулочною продукцією тощо.

Засновником та головою наглядової ради агрохолдингу є Вадим Нестеренко.

administrator

Related Articles