"Росток-Холдинг" відвів під кукурудзу понад половину посівів

Київ. 22 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Агропромислова група “Росток-Холдинг” повідомила про завершення весняної посівної-2023, яку проводили на 10 тис. гектарів, з яких 5,2 тис. гектарів було відведено під кукурудзу, повідомили в пресслужбі компанії.

“Через значну кількість опадів у березні та квітні весняна посівна кампанія стартувала трохи пізніше. Однак нам вдалося провести цю посівну в оптимальні терміни. Завдяки ретельному плануванню, високоякісним насіннєвим матеріалам та незмінній роботі наших спеціалістів, ми впевнено закінчили посівний сезон вчасно та з відмінними результатами”, – зазначили в агрохолдингу.

За інформацією “Росток-Холдинг”, понад 5,2 тис. гектарів відведено під кукурудзу, 1,73 тис. гектарів під соняшник, 0,6 тис. гектарів під інші ярі культури, ще 1,766 тис. гектарів зайнято озимою пшеницею.

В агрохолдингу також зазначили, що 3,89 тис. гектарів, а це близько 29% посівних площ, перебувають у зоні бойових дій і не оброблялися.

ТОВ “Росток-Холдинг”, створене 2010 року, є вертикально інтегрованою агропромисловою групою. Спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, виробництві, переробці та продажу молочної продукції, зернотрейдингу. Земельний банк агрохолдингу загальною площею 56 тис. га зосереджений у Чернігівській та Сумській областях.

До російського воєнного вторгнення до складу холдингу входило два молокозаводи, вісім тваринницьких ферм із загальним поголів’ям 2,3 тис. голів великої рогатої худоби, два елеваторні комплекси, торгові компанії.

Кінцевими бенефіціарами агрохолдингу є Віктор і Дмитро Купавцеви.

administrator

Related Articles