Рух відновленим мостом через р. Ірпінь у Стоянці планується відкрити 29 травня – заступник глави ОП

Київ. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На Київщині тривають роботи з відновлення зруйнованого мосту через річку Ірпінь у Стоянці (Київська обл.), який було зруйновано 25 лютого, щоб перешкодити наступу російських військ.

Як повідомляє заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко на своєму телеграм-каналі у четвер, усі роботи відбуваються згідно з графіком, і на 29 травня вже заплановано відкриття руху відновленим мостом.

Тимошенко зазначає, що лише через п’ять днів після деокупації Київської області фахівці змонтували тимчасовий міст лівим проїздом автодороги, щоб відкрити рух великовантажного транспорту у напрямку Київ – Житомир у найкоротші терміни.

"Станом на зараз уже демонтовано два прольоти зруйнованого мосту, влаштовано монолітні фундаменти, змонтовано тимчасові опори та тривають підготовчі роботи по влаштуванню монолітної плити. Згодом буде влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття", – написав він.

Заступник глави Офісу президента розповів, що перебіг відновлювальних робіт він сьогодні проінспектував спільно із головою Київської обласної військової адміністрації Олександром Павлюком та керівником гуманітарного штабу Київської області Олексієм Кулебою за дорученням президента України.

Джерело: https://t.me/kt20220224/746?fbclid=IwAR2UkksDhx7CZeyqa0498Y2jp5EpZ9C4X3iDPTYQCkwrRLy51L7wbTxDGgw

administrator

Related Articles