Ще 12 суден із агропродукцією для країн Африки, Азії та Європи залишили українські порти

Київ. 14 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За останні дві доби з портів "Великої Одеси" вийшли 12 суден із 400 тис. тонн агропродукції для країн Африки, Азії та Європи, повідомляється у фейсбуці Міністерства інфраструктури України у понеділок.

У цьому каравані – балкери STAVROS та CEBIHAN, які доставлять 55 тис. тонн української пшениці до Оману. Також 55 тис. тонн буде направлено до Ємену, мешканці якого перебувають на межі голоду. Ще 25 тисяч тонн зерна для Лівії завантажив балкер EAST WIND 1.

Також за останні два дні порти "Великої Одеси" прийняли під завантаження вісім суден із сукупною вантажомісткістю 200 тис. тонн агропродукції.

Крім того, "зерновим коридором" у напрямку України рухаються ще шість суден для завантаження 317 тис. тонн агропродукції.

За даними Мінінфраструктури, з 1 вересня з портів "Великої Одеси" вийшли 456 суден, що експортували 10,7 млн тонн українського продовольства до країн Азії, Європи та Африки.

Джерело: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02aSWZUijZMxxxRpoe89wLbCqx2ZQGFLsggNqcaLc5HwwXwB99Yn8oYHLs9RmdikoWl&id=100064707

administrator

Related Articles