Siemens із 13 травня розриває з ВАТ "РЖД" сервісні контракти, включно з обслуговуванням "Сапсанів"

Москва. 12 травня. ІНТЕРФАКС – Siemens із 13 травня розриває з ВАТ "РЖД" (Російські залізниці – ІФ) сервісні контракти, включно з обслуговуванням "Сапсанів", через санкції проти Росії за її війну в Україні.

"Санкції та вимоги, які з них випливають, унеможливлюють подальше виконання наших договірних зобов’язань перед ВАТ "РЖД". З огляду на масштабність санкцій Європейського Союзу стосовно Російської Федерації, а також вжитих і потенційних заходів у відповідь та їхніх серйозних наслідків з погляду повсякденної операційної діяльності компанії "Сіменс Мобільність" було ухвалено рішення згорнути бізнес у Росії, включно з виходом із наявних спільних підприємств та розірванням сервісних договорів на технічне обслуговування з ВАТ "РЖД" (з 13 травня)", – повідомили "Інтерфаксу" в компанії.

Йдеться про всі сервісні контракти, включно з обслуговуванням поїздів "Сапсан", пояснили в компанії.

Раніше у четвер Siemens оголосив про припинення бізнесу в Росії. Компанія розпочала процедуру припинення своєї виробничої та операційної діяльності.

Як повідомлялося, на початку березня Siemens оголосив про призупинення постачання та роботи над новими бізнесами в РФ. Водночас у компанії повідомили, що продовжать техобслуговування "Сапсанів" та "Ластівок" у рамках сервісних контрактів. "Ми продовжуємо поточні сервісні контракти відповідно до норм і правил експортного контролю, і здійснюємо подальший аналіз ситуації", – повідомляли тоді "Інтерфаксу" у пресслужбі Siemens у відповідь на запит.

"Сапсан" – високошвидкісні електропоїзди виробництва Siemens, які ВАТ "РЖД" придбало для експлуатації на російських високошвидкісних залізницях. Розроблені компанією Siemens спеціально для Росії.

Сімейство пасажирських електропоїздів зі спільною комерційною назвою "Ластівка" створено на основі платформи Siemens Desiro для ВАТ "РЖД". Електропоїзди "Ластівка" в Росії випускає ТОВ "Уральські локомотиви" (СП Siemens та групи "Сінара").

administrator

Related Articles