Завод "Єврокар" із червня відновлює виробництво автомобілів ŠKODA в Україні

Київ. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Завод "Єврокар" (Соломонове Закарпатської області) з червня поточного року відновить виробництво автомобілів ŠKODA, яке призупинено з початком військової агресії РФ в Україні, повідомила пресслужба компанії.

"Компанія "Єврокар", офіційний дистриб’ютор автомобілів ŠKODA в Україні, повідомляє про відновлення прийому замовлень і виробництва. Завод "Єврокар" у Закарпатті знову запрацює в червні", – йдеться на сайті дистриб’ютора в четвер.

Ціни та комплектації доступних для замовлення автомобілів розміщені на сайті дистриб’ютора, офіційний термін поставки – до 280 днів, проте фактично він залежатиме від кількості замовлень у черзі і може бути меншим. Для придбання також доступні автомобілі на складі, які були до 24 лютого.

"Дилерські центри ŠKODA працюють залежно від ситуації в регіонах, де вони розташовані. Гарантія на автомобілі під час дії воєнного стану в Україні зберігається у разі несвоєчасного проходження планового ТО за умови дотримання рівня технічних рідин", – уточнюється в повідомленні.

Завод "Єврокар" – офіційний виробник авто Škoda в Україні, розпочав випуск автомобілів у 2001 році, інвестиції у створення заводу склали $250 млн. Були створені потужності для дрібновузлового складання автомобілів, зведені будівлі зварювального та фарбувального цехів.

За даними асоціації "Укравтопром", 2021 року завод зібрав 3476 автомобілів – на 2,7% більше, ніж роком раніше.

Як повідомлялося, нині завод "Єврокар" працює як гуманітарний логістичний хаб, а також центр допомоги співробітникам із залученням як зовнішньої підтримки мережі контактів іноземних партнерів.

Згідно з даними Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) станом на четвертий квартал 2021 року, понад 68,84% акцій АТ "Єврокар" володіє АТ "Атол Холдинг", бенефіціаром-контролером якого є Олег Боярин, ще 20% володіє ТОВ "Простір Капітал" (Київ), 10% – польська "Іберія Мотор Компані".

administrator

Related Articles