Створено громадський віртуальний центр сприяння реінтеграції ВПО до життя в громадах Миколаївщини

У межах реалізації проекту «Сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громадах Миколаївської області» громадською організацією «Громадська платформа»  створено громадський віртуальний центр сприяння реінтеграції внутрішньо переміщених осіб до життя в місцевих громадах Миколаївщини.

Мета центру: розширити можливості до громадської участі в житті громади та створити можливості для особистісного розвитку ВПО шляхом створення майданчика для комунікації та згуртування, реалізації реінтеграційних ініціатив, сприяти захисту прав та психологічній допомозі ВПО. 

Центр продемонструє альтернативний підхід до вирішення актуальних проблем соціалізації та реінтеграції ВПО в місцевих громадах Миколаївщини.

Центр працює в онлайн форматі, послуги центру доступні для ВПО в усіх громадах Миколаївської області, правові та психологічні консультації надаються онлайн через відеозв’язок експертом ГО. 

Для запису на правову або психологічну консультацію напишіть листа на електронну адресу platforma.lg@gmail.com або зателефонуйте за номером +38 050 623 35 04.

Проєкт впроваджується  ГО ​​«Громадська платформа» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

 

 

administrator

Related Articles