Син керівника LVMH Антуан Арно очолить холдингову компанію Christian Dior SE

Париж. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА Антуан Арно буде головним виконавчим директором Christian Dior SE, холдингової компанії виробника товарів класу люкс LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SA, головою якого є його батько Бернар Арно.

Антуан, який зараз очолює бренд чоловічого взуття Berluti, змінить на посаді керівника Christian Dior Сідні Толедано, який піде у відставку, йдеться в повідомленні компанії.

Christian Dior володіє 41% акціонерного капіталу LVMH та 56% голосуючих акцій у компанії, зазначає MarketWatch. У свою чергу, більшість акцій Christian Dior належать родині Арно.

Бернар Арно є одним із найбагатших людей світу: цього тижня він на короткий час посів перше місце у списку Forbes, випередивши Ілона Маска. У Бернара п’ятеро дітей, і всі вони займають керівні позиції в імперії LVMH: сестра Антуана Дельфіна входить до ради директорів Christian Dior і обіймає посаду віцепрезидента дому моди Louis Vuitton, брат Александер працює на аналогічній позиції в ювелірному бренді Tiffany, Фредерік очолює виробника люксових годинник Tag Heuer, а молодший син Жан керує маркетингом та розробками нових продуктів у бізнесі з випуску наручного годинника під маркою Louis Vuitton.

Акції LVMH дорожчають на 0,7% на торгах у Парижі у п’ятницю. Ціна паперів Christian Dior піднімається на 0,4%.

administrator

Related Articles