Транзитна заявка через Україну у п'ятницю зросла до 62 млн куб. м, як і раніше, лише через одну точку входу

Москва. 13 травня. ІНТЕРФАКС – "Оператор ГТС України" прийняв від "Газпрому" заявку на транзит газу на п’ятницю обсягом 60 млн куб. м. Потужності заявлені лише за однією з двох точок входу – газовимірювальною станцією "Суджа". Коридором через ГВС "Сохранівка" заявку не прийнято.

На четвер, 12 травня, спочатку заявка на вхід до ГТС України була 53,2 млн куб. м – далі вдень вона збільшилася до 63,8 млн куб. м.

Офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов повідомив журналістам: "Газпром" здійснює подання російського газу для транзиту через територію України в обсязі, підтвердженому українською стороною через ГВС "Суджа", – 61,97 млн куб. м на 13 травня. Заявку на ГВС "Сохранівка" відхилено".

Як повідомлялося, ОГТСУ оголосив форс-мажор прийому газу для транзиту через газовимірювальну станцію "Сохранівка", посилаючись на те, що не може здійснювати оперативно-технологічний контроль за компресорною станцією "Новопсков". "Газпром" вважає, що немає підстав для форс-мажору, й немає перешкод для продовження роботи в тому самому режимі.

administrator

Related Articles