У Бучі розглядають створення індустріального парку Bucha Techno Garden, куди можуть переїхати виробництва з Київщини

(оновлена та розширена новина від 10 травня)

Київ. 10 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Бучанській громаді розглядають створення індустріального парку Bucha Techno Garden, що включає транспортний, логістичний, медичний кластери, технопарк, а також курортно-санітарну та житлову забудову, повідомила пресслужба Бучанської міськради.

"Територія пріоритетного розвитку охоплює наявний індустріальний парк "Мироцьке", Міжнародний аеропорт "Антонов", інвестиційно привабливі території інших населених пунктів, які планується поділити на кластери", – наведено у повідомленні слова міського голови Анатолія Федорука.

В обговоренні реалізації проєкту також брали участь міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та засновник інвестхолдингу UFuture Василь Хмельницький.

Водночас Хмельницький у четвер у фейсбуці уточнив, що до цього індустріального парку можуть переїхати виробничі компанії з Київщини.

"У Київській області багато виробництв, які зараз зруйновані через війну. Але є підприємці, які не хочуть переїжджати за кордон або робити релокацію бізнесу. Вони попросили мене дати пораду, що потрібно зробити, щоб швидко відбудувати виробництво", – написав він.

На думку засновника інвестхолдингу, якщо ці підприємства вирішать залишитись у Бучі, це допоможе зберегти робочі місця та заробітну плату.

"Це дасть змогу людям залишитися в країні та жити гідно. Через певний час пропонуватимемо рішення для іноземних інвесторів, щоб вони також долучалися до відбудови Бучі", – додав Хмельницький.

Як повідомлялося, засновник UFuture Василь Хмельницький розглядає створення індустріального парку на території промислової зони Сигнівка у Львові для релокації українських підприємств.

administrator

Related Articles