"Укравтодор" відновив реконструкцію найдовшої дороги України з метою розвантажити трасу Київ – Чоп

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") розпочало реконструкцію 16,9 км проблемної ділянки найдовшої дороги країни – від Рогатина до межі із Львівською областю.

"Через цю неготову ділянку пропускна здатність усієї траси М-30 на заході країни була низькою. І пасажирський, і вантажний транспорт обирали альтернативні маршрути, здебільшого М-06. Наразі це призвело до того, що траса Київ – Чоп перевантажена, на ній виникає більше руйнувань. "Розморозити" реконструкцію біля Рогатина – найкраща можливість покращити логістику українського експорту за кордон наразі", – написав перший заступник голови "Укравтодору" Андрій Івко на своїй сторінці у фейсбуці.

Він зазначив, що через повномасштабне військове вторгнення раніше розпочаті на цій ділянці роботи довелося призупинити.

За його словами, планується зосередитись на забезпеченні проїзду у найкоротші терміни: розширити земляне полотно, щоб дорога мала відповідну ширину, завершити будівництво мосту через річку Свірж та міст-шлюз у с. Княгиничі.

"На окремих ділянках влаштуємо вирівнювальний шар покриття з крупнозернистого асфальтобетону та верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону. Задля безпеки руху на перетині з дорогою Н-09 Мукачево – Львів збудуємо кільцеву розв’язку у Рогатині", – зазначив Івко.

За його словами, автошлях міжнародного значення М-30 Стрий – Ізварине об’єднав дві дороги (М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка-Ізварине) і став найдовшою магістраллю країни.

"Наша мета – щоб 1400 км нового покриття "зшили" західні та східні області та утворили комфортний швидкісний коридор. Також дорога стала б частковою альтернативою трасі М-06 Київ – Чоп", – зазначив заступник голови "Укравтодору".

Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057059096315

administrator

Related Articles