Українські спортсмени вибороли 6 нагород в 11-й день Дефлімпіади у Бразилії – Мінспорту

Київ. 13 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українські спортсмени здобули шість нагород в 11-й день Дефлімпійських ігор у Кашіас-ду-Сул (Бразилії), повідомило Міністерство молоді та спорту.

Згідно з повідомленням пресслужби міністерства, на XXIV літніх Дефлімпійських іграх національна дефлімпійська збірна команда України в 11-й день виборола ще шість нагород – три золоті, одну срібну та дві бронзові.

Зокрема, чотири нагороди українці вибороли у спортивному орієнтуванні на довгій дистанції: "золото" принесли Ганна Федосєєва та Олександр Санькін, "срібло" та "бронзу" здобули Руслан Ніколаєнко та Ганна Андросович відповідно.

Ще дві нагороди збірна України здобула в кульовій стрільбі: "золоту" медаль – Віолета Ликова у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох позицій, а Сергій Фомін – бронзову нагороду у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета, 25 м.

Отже, Україна залишається абсолютним лідером змагань у медальному заліку зі 116 нагородами, серед яких 51 золота, 31 срібна та 34 бронзові медалі.

administrator

Related Articles