Усі школи 15 областей України продовжують освітній процес у дистанційній формі – Міносвіти

Київ. 16 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство освіти і науки України повідомляє, що всі школи 15 областей України продовжують освітній процес у дистанційній формі.

"Розпочинається десятий тиждень навчання в умовах воєнного стану. За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, усі ЗЗСО 15 областей України продовжують освітній процес у дистанційній формі", – написав міністр освіти та науки Сергій Шкарлет у телеграм-каналі.

За його словами, ще у п’яти областях освітній процес відбувається дистанційно, частково змішано та очно, у п’яти областях України навчання організовано в дистанційній чи змішаній формі, частково канікули чи призупинено.

Наголошується, що освітній процес відбувається в більше ніж 12 тис. 500 закладах загальної середньої освіти, а навчання продовжують понад 3,6 млн учнів.

"Кількість тимчасово переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 92 тис. 500 осіб", – написав міністр.

За словами Шкарлета, станом на 11 травня 2022 року майже 280 шкіл завершили навчання, і близько 200 тис. дітей закінчили 2021-2022 навчальний рік.

Щодо закладів дошкільної освіти, то в 16 областях України частина дитсадків використовує елементи дистанційного навчання у роботі з вихованцями та батьками, інші працюють у змішаному чи звичному форматі.

Ще в чотирьох областях деякі садки використовують елементи дистанційного навчання у роботі з вихованцями та батьками, інші створили чергові групи або продовжили змішаний чи очний формат навчання. У решті областей освітній процес поки що не відбувається.

Джерело: https://t.me/SerhiyShkarlet/866

administrator

Related Articles