В Ізраїлі у вівторок відбудуться парламентські вибори

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ізраїльтяни у вівторок вирушать на виборчі дільниці, де оберуть новий склад однопалатного парламенту країни Кнесету.

Для більшості громадян день виборів – вихідний, дільниці у переважній більшості відкриються о 7:00 за місцевим часом та працюватимуть до 22:00, у невеликих населених пунктах, а також у в’язницях та лікарнях вони працюватимуть із 8:00 до 20:00.

Очікується, що безпеку в день виборів гарантуватимуть майже 18 тис. співробітників поліції, посилено присутність представників правоохоронних органів у всіх населених пунктах та містах країни. Для тих, хто перебуває на карантині через коронавірус COVID-19, організовано спеціальні ділянки.

У виборах до Кнесету 25 скликання візьмуть участь 40 партій, і, згідно з опитуваннями, 11 партій мають шанси набрати достатньо голосів, щоб потрапити до парламенту.

Основна боротьба, ймовірно, розгорнеться між партіями "Лікуд" та "Єш Атід". "Лікуд" очолює Біньямін Нетаньягу, нинішній лідер опозиції, у минулому – неодноразово прем’єр-міністр країни. Партією "Єш Атід" керує нинішній прем’єр – Яїр Лапід.

administrator

Related Articles