В управління АРМА передано активи підприємства, яке належало російській компанії, на загальну суму 2,3 млрд грн – Офіс генпрокурора

Київ. 31 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За клопотанням прокурорів Офісу генерального прокурора в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) передано заарештовані корпоративні права підприємства – одного з найбільших виробників органічних хімічних речовин на території України, на загальну суму понад 2,3 млрд грн.

Як повідомляє пресслужба ОГП у понеділок, також передано понад 30 об’єктів нерухомості цього підприємства.

"За даними слідства, протягом 2011-2017 років підприємство, що спеціалізується на виробництві нафтохімічної та хімічної продукції, на підставі угод про надання позики та укладених до них додаткових угод із пов’язаною кіпрською компанією отримало понад $800 млн позики для забезпечення фінансових потреб підприємства". На час укладання угод та отримання позик власником товариства була одна з найбільших російських нафтових компаній, кінцевим бенефіціарним власником якої був російський олігарх", – йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що під виглядом позик підприємство одержало безповоротну фінансову допомогу, яку його керівництво не мало наміру повертати разом із відсотками за користування. Воно також не сплатило податку на прибуток на загальну суму майже 2,2 млрд грн.

Раніше директору підприємства було повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Нацполіції за оперативного супроводу працівників департаменту стратегічних розслідувань НП України.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/7073

administrator

Related Articles