ВР врегулювала виконання судових рішень під час воєнного стану

Київ. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Верховна Рада прийняла за основу та в цілому законопроєкт №7317 про питання організації та діяльності органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень у період дії воєнного стану.

На засіданні ВР у четвер це рішення підтримали 318 народних депутатів за необхідних 226 голосів.

Відповідно до пояснювальної записки, законопроєкт, зокрема, пропонує доповнити закон "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" пунктом 6 (1), що під час дії воєнного стану кваліфікаційний іспит приватного виконавця проводиться за умови наявності можливості для його проведення.

Також проєкт закону передбачає, що на період до припинення чи скасування воєнного стану на території України зупиняється дія постанов про обмеження боржника у праві користування зброєю.

Крім того, запропонованим законопроєктом встановлюється, що в період дії воєнного стану постанову або інший процесуальний документ (або їхню частину), винесені приватним виконавцем, може бути скасовано за зверненням сторони виконавчого провадження або особи, якщо вони суперечать вимогам закону.

administrator

Related Articles