Зафрахтоване продовольчою програмою ООН судно доставить українську пшеницю в Сомалі

Київ. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – З українських портів у четвер вийшли три судна, зокрема зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН, повідомляє Спільний координаційний центр (СКЦ).

"8 грудня три судна вийшли з українських портів, вони перевозять загалом 103 600 тонн зерна та іншого продовольства у рамках Чорноморської зернової ініціативи", – йдеться в повідомленні.

Зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН судно Neva перевозить до Сомалі 25 тис. тонн пшениці для надання гумдопомоги.

Судно Aeolian Vision (67,1 тис. тонн кукурудзи) прямує до Китаю, а судно Fulmar S (11,5 тис. тонн соєвих бобів) – до Єгипту.

У СКЦ зазначили, що "зерно, яке надійшло до пункту призначення, може пройти переробку і потім бути переправлене до інших країн".

До українських портів прямують чотири суховантажі, які 8 грудня пройшли морським гуманітарним коридором.

"Станом на 8 грудня загальний тоннаж зерна й іншої агропродукції, експортованої з трьох українських портів, становить 13 300 883 тонни. Загалом на сьогодні було дозволено рух 1069 суден: 536 на прибуття в українські порти та 533 – на вихід із них", – резюмували в СКЦ.

administrator

Related Articles