Законне місце України – у НАТО, заявив прем'єр Великої Британії Сунак

Кишинів. 1 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Законне місце України – в НАТО, заявив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час спілкування з журналістами за підсумками саміту Європейської політичної спільноти, що відбувся в Молдові.

“Я згоден із генеральним секретарем НАТО в тому, що законне місце України – у НАТО. І те, про що ми наразі говоримо з Україною, – це переконатися, що у них є вся необхідна підтримка для успішного контрнаступу”, – заявив Сунак.

Також він сказав журналістам, що пишається досягненнями Великої Британії у підтримці України і зазначив, що у Великій Британії хочуть переконатися, що створюють механізми безпеки України в довгостроковій перспективі.

“Тож ми посилаємо дуже сильний сигнал Володимиру Путіну, що ми нікуди не підемо, ми тут, щоб залишитися, і ми продовжуватимемо підтримувати Україну – не лише наразі, а й на роки вперед”, – наголосив прем’єр.

Джерело: https://news.sky.com/story/ukraine-russia-war-latest-moscow-drone-attack-kyiv-putin-12541713?postid=5992882#liveblog-body

administrator

Related Articles