Зеленський відвідав новий корпус Центру дитячої кардіології та кардіохірургії у Києві та вручив нагороди медсестрам

Київ. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – З нагоди Міжнародного дня медичної сестри президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди медичним працівницям, які з перших днів повномасштабного російського вторгнення допомагають пораненим, повідомляє пресслужба глави держави.

"Наших захисників, які боронять наші кордони, захищаєте саме ви. І в цей день я хочу привітати вас і подякувати вам від імені наших воїнів та мирного населення", – заявив Зеленський, побажавши їм здоров’я та висловивши подяку за працю.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих медичних сестер, які рятували захисників України.

Глава держави також оглянув новий корпус Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я у Києві, ангіографічну операційну та палату інтенсивної терапії.

Під час відвідування медзакладу Зеленський поспілкувався з 12-річним пацієнтом Владиславом Гончаруком, який понад два тижні разом зі своєю родиною ховався у підвалі в селі Демидів Київської області, рятуючись від ворожих обстрілів, та з 99-річним учасником Другої світової війни Петром Хмельнікером, якому кілька років тому фахівці центру провели операцію з протезування аортального клапана.

administrator

Related Articles