Найбільший попит роботодавців у столиці спостерігається на вчителів, вихователів та фармацевтів – Київський центр зайнятості

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Найбільший попит роботодавців у столиці спостерігається на вчителів, вихователів та фармацевтів, повідомляє Київський міський центр зайнятості.

"У січні-жовтні 2022 року в базі даних Київського міського центру зайнятості налічувалося 25,7 тис. вакансій – удвічі менше, ніж за відповідний період минулого року. На 1 листопада 2022 року в базі налічувалося 3,7 тис. актуальних вакансій – у 2, 3 раза менше, ніж на відповідну дату минулого року”, – йдеться у повідомленні відділу інформаційної роботи Київського міського центру зайнятості.

Зазначається, що у розрізі професій та спеціальностей найбільший попит роботодавців спостерігається на вчителів, вихователів, фармацевтів, музичних керівників, практичних психологів, лікарів загальної практики – сімейних лікарів та інженерів.

Високий попит також серед роботодавців також мають представники найпростіших професій: робітники з комплексного прибирання будинків, службові прибиральники приміщень, двірники, укладачі-пакувальники, вантажники, підсобні робітники, кур’єри.

Також залишається високий попит на кваліфікованих робітників з інструментом (швачки, слюсарі-сантехніки, електромонтери з ремонту та обслуговування електрообладнання, слюсарі-ремонтники, електрогазозварювальники, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів) та на фахівців з досвідом роботи: медсестра (медбрат), бухгалтер, асистенти вчителя та фармацевта, вихователь, інструктор з фізкультури, електрик на ділянці.

Серед працівників сфери торгівлі та послуг потрібні соціальні робітники, продавці продовольчих товарів, кухарі, продавці-консультанти та охоронці. Серед робітників з обслуговування обладнання – водії автотранспортних засобів, трактористи, токарі, машиністи насосних установок, фрезерувальники, оператори верстатів із програмним керуванням.

administrator

Related Articles